Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у конференції

Завідувач кафедри романо-германської філології взяла участь у конференції спільного проекту Посольства США та Американських Рад з міжнародної освіти ACTR/ACCELS.

З 23 по 25 лютого 2017 року в приміщенні офіційного представництва Microsoft Україна була проведена Конференція педагогічної майстерності та досягнень вчителів «Новий зміст освіти: компетенції та компетентнісний підхід у навчанні», яку відвідала завідувач кафедри романо-германської філології Шехавцова Світлана Олександрівна. Конференція відбулась в рамках спільного проекту відділу преси, освіти та культури Посольства США (PAS) та Американських Рад з міжнародної освіти ACTR/ACCELS.

У рамках конференції були обговорені такі питання:

  • Зміна парадигми навчання: що таке компетентнісний підхід та чому він актуальний для сучасної освіти?
  • Концепція «Нової українською школи»: які зміни чекають на середню освіту в  Україні?
  • Цінності та академічна культура: роль академічної доброчесності в формуванні нової шкільної культури;
  • Міжнародний контекст: кращі міжнародні практики та чому важливо бути залученим до міжнародних освітніх процесів.

Конференція була унікальною можливістю для випускників Програми педагогічної майстерності та досягнень вчителів E-Teacher 2012 року, які проходили курси за створенням он-лайн курсів з ESP (Іноземна мова за професійним спрямуванням) в Орегонському лінгвістичному університеті (штат Орегона) поділитися власним досвідом, ознайомитися з  досвідом колег, дізнатися про нові та вже реалізовані проекти у сфері середньої освіти, підтримати професійним зв’язок з колегами та налагодити подальшу співпрацю.

За інформацією кафедри
 романо-германської філології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019