Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Розділові»

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка були присутніми на музично-літературному проекті «Розділові».

22 лютого 2016 р. поет Сергій Жадан вперше привіз до Старобільська творчий проект “Розділові” зі своєю оновленою програмою. Проект «Розділові» – це арт-перфоманс, який поєднує авторські тексти і експериментальний шумовий звукоряд. Учасники намагаються показати простір між буквами і рядками, а також відчути «протяг», який з’являється між розділовими знаками, примушуючи текст «повертатися до світла» і «виходити з темряви».

Проект «Розділові» є важливим в наш час, особливо для молоді. Це зустріч поезії, танцю, музики і відео. Усе це найвиразніші засоби, які розповідають про найголовніше – любов. Любов до рідної мови, історії, традицій, близьких та, звісно ж, до України.

Організатором виступу участників проекту “Розділові” в Старобільську стала команда «CFS: Толока», яка постійно проводить цікаві розважальні заходи в місті.

21 лютого, представники команди «CFS: Толока» провели декілька зустрічей зі студентами університету, метою  яких була презентація творчості проекту «Розділові» та його постійних учасників – Сергія Жадана, Ольги Михайлюк та Олексія Ворсоби.

На одній із зустрічей, були присутні й студенти Навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму разом із заступником директора з соціально-гуманітарної роботи Чумаком М.М. Під час презентації усі присутні отримали можливість зануритись у світ співчуття, співпереживання та радості.

Підготовлено за інформацією

директорату НН ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019