Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у баскетбольному турнірі

Студенти університету взяли участь у баскетбольному турнірі, присвяченому виведенню радянських військ з Афганістану.

Вже стало доброю традицією міста Старобільська, проводити баскетбольний турнір присвячений виведенню радянських військ з Афганістану. Турнір традиційний і він вже проводиться в 19 раз. Боротьбу за почесний приз вели сім команд. Збірна команда університету «Універ» потрапила в групу з чотирьох команд і впевнено провела груповий турнір! У першому поєдинку «Універ» зустрічався з командою Старобільська. У стартовій п’ятірці за нашу команду вийшли досвідчені баскетболісти: викладач коледжу Євген Решетило та РЦПО Максим Просянкін, студенти ІФВС Дмитро Карпенко, Андрій Українцев та Віталій Кондратенко, на заміну виходили Олександр Кава (ННІФВС), Максим Пронька (ННІФМІТ) і Володимир Сокирко (ННІПП). Хлопці добре розпочали гру і в же з перших хвилин стало зрозуміло, що вони досягнуть перемоги. Так і сталося, перша перемога з рахунком 28:14. Ще впевненіше «Універ» зіграв проти команд Новопскова та «Секунди» з Половинкіно вигравши відповідно з рахунками 37:8 та 48:6 і посівши перше місце в групі вийшли до фіналу. В другій групі перемогу здобула команда «Елеватор».

Найбільш захоплююча гра турніру була фінальною. Нашій команді протистояли досвідчені гравці, які добре володіли технікою гри і як показала гра були краще фізично підготовлені.

Матч розпочався влучним трьохочковим кидком Дмитра Карпенко, були сподівання, що хлопці «Універа» зможуть нав’язати свою гру супернику. Але на жаль брак влучних кидків і перша чверть завершилася з рахунком 11:4 на користь «Елеватора». В другій чверті наші хлопці дещо вирівнюють гру и програють лише 2 очки, третю чверть виграє «Універ» з рахунком 10:4 і скорочує загальний рахунок до трьох очок 23:20. Ще трішки і наша молодь примусить капітулювати суперника. Та по іншому повів себе суперник. Він в заключній частині додав як в швидкості так і влучності, майже кожна атака приносила очки. Ми з 14 атак кошика суперника влучили лише чотири рази. І як наслідок програна чверть з рахунком 15:9 і матч 38:29. «Елеватор» посів перше місце, «Універ» – друге, третьою стала перша команда Половинкіно яка переграла Новопсков.

Кращим бомбардиром з 16 очками став гравець «Універу» Віталій Кондратенко.

Голова спортивного клубу
П.В Ярошенко

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019