Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Підсумки спортивного тижня

У Навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту підвели підсумки спортивного тижня.

Так, в м. Рубіжне на базі Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму відбувся традиційний відкритий чемпіонат ФСТ «Спартак» з армспорту. З вітальним словом та побажанням чесної боротьби виступив голова Луганського відділення спортивного товариства «Спартак», директор ІФВіС Полулященко Юрій Михайлович.

Студенти ІФВіС спеціальності «Фізичне виховання» Шепітько Сергій (ІVкурс) і Юрков Віталій (ІІ курс) стали чемпіонами області в своїх вагових категоріях. Регламент змагань передбачав боротьбу спортсменів як на праву, так і на ліву руку. Віталій був найсильнішим у ваговій категорії до 75 кг серед «ліворуких» спортсменів. А Сергію  не було рівних у боротьбі на обох руках у ваговій категорії до 85 кг.

Головний суддя змагань  старший викладач кафедри олімпійського і професійного спорту Дубовой Олександр вручив переможцям грамоти та медалі ФСТ «Спартак».

В цей же день в м.Старобільськ на базі ДЮСШ пройшов вже традиційний 19-й турнір з баскетболу, присвячений Дню виведення радянських військ з Республіки Афганістан. Змагання відкрили голова Старобільської районної ради Кулачка Микола Олександрович і учасник бойових дій в Афганістані Тищенко Микола Олексійович.

На участь в турнірі заявилися сім команд Старобільського району. У складі збірної команди ЛНУ імені Тараса Шевченка були два представника ІФВіС студенти першого курсу спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» Кондратенко Віталій і Українців Андрій. За підсумками турніру команда нашого університету посіла друге місце, а кращим бомбардиром турніру став Кондратенко Віталій. Команди-призери та кращі гравці були нагороджені грамотами та кубками від організаторів – відділу сім’ї, молоді та спорту РДА, районної організації ВФСТ «Колос», міської організації ФСТ «Спартак».

За інформацією ННІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019