Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

З любов’ю в серці

14 лютого для студентів і викладачів ФУФСК було організовано зустріч з представниками групи цивільно-військового співробітництва.

Офіцери групи ЦВС розповіли присутнім про сучасний стан політичного й суспільного життя в Україні, про основні функції Збройних Сил України, які реалізують підрозділи цивільно-військового співробітництва.

Жваву дискусію підтримували й викладачі факультету, небайдужі до гострих проблем сьогодення у східноукраїнському регіоні.

Зі студентами було проведено практичне заняття з військово-патріотичного виховання, роз’яснено основні правила поводження з вибухонебезпечними предметами, застережні заходи мінної безпеки та ін.

Приємно, що особливостями військової служби і життя військовослужбовців цікавилися не лише хлопці, але й дівчата, які виявили бажання приміряти на собі елементи військового обладнання.

Наприкінці зустрічі студенти привітали офіцерів цивільно-військового співробітництва з Днем святого Валентина й висловили вдячність за віддану любов до України й героїчне відстоювання державного суверенітету.

За інформацією ФУФСК

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019