Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Сучасні заклади освіти ‒ 2017»

На базі ЛНУ імені Тараса Шевченка розпочалася Виставка-ярмарок «Сучасні заклади освіти ‒ 2017».

Динаміка розвитку глобалізованого світу, розширення сучасного інформаційного простору зумовлюють потребу у якісній освіті, яка є важливим чинником у розвитку нашого суспільства. Презентація наукових досягнень, здобутків та практичних напрацювань педагогів дозволяє сформувати потужний потенціал регіону та держави, інтегрувати українську освітню систему в європейське співтовариство.

З метою популяризації освіти, ознайомлення населення з сучасними навчальними програмами, надання допомоги абітурієнтам у виборі навчального закладу, а також підвищення іміджу району, на базі ЛНУ імені Тараса Шевченка розпочалася регіональна виставка «Сучасні заклади освіти ‒ 2017», в якій взяли участь навчальні заклади Старобільського району.

Цей захід об’єднав освітян району, які спрямували свої зусилля задля підвищення якості освіти та зміцнення співпраці між навчальними закладами. На виставці були присутні почесні гості, серед яких голова Старобільської районної державної адміністрації А.І. Гаркавий та начальник відділу освіти О.А. Івашкіна.

На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернувся А.І. Гаркавий, який  побажав плідної праці та окреслив важливі завдання на майбутнє. О.А. Івашкіна подякувала адміністрації Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за допомогу в організації виставки та висловила надію, що результатом зустрічі стане покращення якості освіти.

Директор наукової бібліотеки університету М.М. Починкова розповіла про досягнення ВНЗ, особливості організації навчального процесу та висловила подяку за організацію потужної наукової акції.

Освітяни Старобільщини обговорили пошук ефективних шляхів підвищення якості освіти, обмінялися інноваційними ідеями, прогресивними технологіями наукової діяльності, презентували методичні розробки, результати співпраці з громадськими організаціями та роботи шкільних краєзнавчих музеїв. Особливо актуальним став досвід роботи із впровадження інноваційних та інформаційно-комунікативних технологій.

Своєю майстерністю вражають роботи учнів, які володіють почуттям прекрасного, створюючи неймовірні шедеври. Захоплення у присутніх викликали досягнення Будинку творчості дітей та юнацтва, серед яких розроблена колекція одягу, яка була представлена на міжнародній виставці в Києві та здобула І місце. Актуальними для вчителів стали методичні розробки культурно-освітніх заходів, які є ефективними для впровадження у практику педагогічної діяльності.

Виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» триває, навчальні заклади матимуть можливість презентувати свої досягнення кожного четверга протягом лютого.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019