Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Організаційні збори

Сьогодні в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології пройшли організаційні збори студентів і викладачів, присвячені початку ІІ семестру.

Відкрила збори директор НН ІПП О. Караман, яка привітала студентів і викладачів з початком семестру й розповіла про майбутні плани в навчальній, науковій й соціально-гуманітарній роботі.

Заступник директора з навчальної роботи О. Цалапова ознайомила студентів з новим порядком нарахування академічної стипендії та графіком навчального процесу у 2 семестрі.

В. Пушко, заступник директора з соціально-гуманітарної роботи, розповіла про особливості нарахування студентам соціальної стипендії, познайомила з планом соціально-гуманітарної роботи на 2 семестр. Крім того, наголосила на термінах проплати за навчання й проживання в гуртожитку; необхідності дотримання санітарно-гігієнічних умов в аудиторіях та жилих кімнатах.

Голова студентського самоврядування І. Масловська також привітала студентів з початком навчального семестру та побажала присутнім творчого натхнення та нових звершень у процвітанні інституту.

Незважаючи на морозну погоду, зустріч колективу студентів і викладачів виявилася теплою, дружньою й корисною.

Колектив студентів і викладачів НН інституту педагогіки і психології вітає професорсько-викладацький та студентський склад університету з початком 2 семестру 2016-2017 р. Сподіваємося, що він буде насиченим, цікавим, перспективним і мирним!

За інформацією
НН інституту педагогіки і психології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019