Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Перші спортивні досягнення з пауерліфтингу у 2017 році

Вітаємо магістрантів ІФВіС з досягненнями на Чемпіонаті України з пауерліфтингу (класичний жим лежачи).

Вдалими виявилися для чоловічої і жіночої збірних команд Луганської області з пауерліфтингу перші великі старти в 2017 році, які проходили в м. Коломия, Івано-Франківської області і зібрали 160 спортсменів з усіх областей країни.

На чемпіонаті України з класичного жиму штанги лежачи (без використання спеціального екіпірування) наші спортсменки стали чемпіонками України в командному заліку. Святкували перемоги в своїх вагових категоріях майстер спорту міжнародного класу Анна Кадацька (м. Попасна, 52 кг, результат ‒ 90 кг) і майстер спорту Олена Федоренко (м. Лисичанськ, 57 кг, результат ‒ 95 кг, що є новим рекордом України). Друге місце у майстра спорту з Луганська Ксенії Прохорової ‒ 85 кг в категорії до 63 кг і третє ‒ у кандидата в майстри спорту Юлії Григоренко (м. Сєвєродонецьк, 70 кг в категорії до 72 кг). При цьому Анна й Олена стали відповідно першою і другою в абсолютному заліку серед всіх учасниць чемпіонату.

Чоловіча збірна команда посіла третє місце. Спортсмен з Сєвєродонецька, МСУМК Сергій Пархоменко, став кращим в категорії до 105 кг. Боротьба в цій ваговій категорії виявилася дуже гострою. Три спортсмени в кожній спробі шість разів оновлювали рекорд України. В результаті остаточну крапку в цій боротьбі поставив наш спортсмен ‒ 223 кг. Сергій є магістрантом спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» і тренується під керівництвом директора інституту фізичного виховання і спорту заслуженого тренера України Полулященка Юрія Михайловича.

Ще один магістрант ІФВіС, МСУ Сергій Дворцов, став другим в категорії до 66 кг. Слід нагадати, що Сергій два місяці тому став чемпіоном України в жимі лежачи серед студентів з порушенням опорно-рухового апарату.

У категорії до 120 кг друге місце посів ще один представник спортивного товариства «Спартак» МСУ Михайло Шаповалов. При цьому він повторив свій минулорічний успіх.

Успішний виступ спортсменів став можливим завдяки плідній роботі Луганської обласної федерації пауерліфтингу, яку багато років очолює завідувач кафедри спортивних дисциплін ІФВіС, заслужений тренер України  Сергій Миколайович Галій.

Вітаємо спортсменів та бажаємо їм таких же гучних успіхів не тільки на спортивних помостах, а й у навчанні!

Інститут фізичного виховання і спорту

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019