Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вручення дипломів у РЦПО

У Старобільському відділенні Регіонального центру професійної освіти відбулося урочисте вручення дипломів кваліфікованого робітника.

Професійне самовизначення є важливим етапом у житті людини. Самореалізація у трудовій діяльності формує цілеспрямовану, впевнену, комунікабельну сучасну особистість, яка докладає зусиль для розвитку європейської держави.

Забезпечення професійної підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів, що є головною метою діяльності Регіонального центру професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка, дозволяє підготувати робітників високого рівня кваліфікації.

Відокремлений підрозділ університету здійснює підготовку спеціалістів з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також підвищення кваліфікації робітників і незайнятого населення.

Нещодавно відбулася урочиста подія, яка об’єднала студентську молодь закладу ‒  вручення дипломів кваліфікованого робітника.  Цей захід став особливою подією для п’ятдесятьох випускників професій «Електромонтер», «Офісний службовець», «Оператор комп’ютерного набору», «Машиніст крана автомобільного», які отримали якісну освіту, що є запорукою персонального престижу та перспективи кар’єрного зростання.

Зі словами привітання до учнів та їх батьків звернулися директор Регіонального центру М.С. Курило та завідувач Старобільським відділенням підрозділу С.М. Воротинцев. Викладачі побажали натхнення випускникам, успіху у майбутній професійній діяльності та акцентували увагу на ролі освіти в сучасних умовах.

Відзначення особистісних досягнень учнів відкриває нові можливості для подальшої праці та навчання. Заступник директора  з навчально-виробничої роботи А.С. Гапотченко вручив учням грамоти за активну участь у суспільному житті Регіонального центру професійної освіти та подякував за цілеспрямованість та наполегливість.

Особливої атмосфери святу надали творчі виступи, в яких взяли участь студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка. Присутні насолодилися хореографічними номерами й вокальними талантами, що пронизані любов’ю до рідного краю та України.

Майстри виробничого навчання М.С. Колесник та А.О. Сергієнко пригадали роки навчання своїх випускників, поразки та здобутки навчальної діяльності.

Однією з приємних миттєвостей свята є успіхи найактивніших випускників, результатами їх наполегливої праці стало п’ять дипломів з відзнакою.Отже якісна освіта – це успіх та надійне майбутнє нашої держави!

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019