Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Захист дипломних магістерських робіт

25 – 26 січня на кафедрі «Товарознавство, торговельне підприємництво та експертиза товарів» ННІТОТТ відбувся захист дипломних магістерських робіт.

Магістранти  двох спеціальностей «Товарознавство: комерційна діяльність» та «Товарознавство: експертиза в митній справі» показали високий рівень знань з фаху, та успішно довели членам екзаменаційної комісії актуальність власних магістерських досліджень.

На захист до екзаменаційної комісії було представлено 18 магістерських робіт, які за своєю тематикою охоплюють такі важливі для України проблеми як – розвиток підприємництва на сучасному етапі становлення України, особливості товарознавчої експертизи в умовах євроінтеграції та комерційна діяльність у період реформ.

Голова екзаменаційної комісії, д.т.н., професор Заблодська І.В.  відмітила фахову компетентність магістерських досліджень, звернула увагу на наукову грунтовність зроблених магістрантами висновків та пропозицій.

Кращими визнані роботи Чучман Аліни – «Товарознавча оцінка м`яса курчат-бройлерів та розробка заходів підвищення його якості та безпечності» та Тарасової Наталії – «Товарознавча оцінка асортименту, споживчих властивостей, якості та формування попиту на безалкогольні напої».

Інформація надана директоратом НН ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019