Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Підсумки виступів

Інститут фізичного виховання та спорту підбив підсумки виступів студентів-пауерліфтерів у 2016 році.

Заняття фізичною культурою і спортом завжди були невід’ємною частиною студентського життя. Вони відіграють значну роль у формуванні особистості людини, істотно впливають на підготовку студентів до творчої праці і захисту Батьківщини. Особливе місце тут належить силовим видам, зокрема, пауерліфтингу, як виду спорту максимально сприятливому розвитку сили людини.

Пауерліфтинг відноситься до порівняно молодих видів спорту. Його історія у нас в країні бере початок з 1991 року, коли була утворена Федерація пауерліфтингу України. За роки свого розвитку пауерліфтинг зумів досягти високого рівня розвитку. Не останню роль в цьому належить студентам навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Протягом всього часу наші студенти постійно входять до складу збірних команд України. Це майстри спорту міжнародного класу, чемпіони та призери міжнародних змагань Макрушин Сергій, Івженко Андрій, Кадацька Анна, Баранник Микола, Семененко Дмитро, Бичков Олексій.

Особливо успішним став для наших спортсменів 2016 рік. Він подарував нам двох новоспечених заслужених майстрів спорту України, дворазових чемпіонів світу Семененка Дмитра і Бичкова Олексія. МСУМК Баранник Микола став дворазовим призером чемпіонатів світу. Всі разом наші студенти другий рік поспіль стали дворазовими чемпіонами світу в командному заліку і завоювали ліцензії на Всесвітні Ігри, які з 20 по 30 липня пройдуть в польському місті Вроцлаві.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо не зупинятися на досягнутому!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019