Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День абітурієнта

28 січня в університеті пройшов День абітурієнта.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка є культурно освітнім центром східноукраїнського регіону. Вшановуючи традиції національної освіти, викладачі ВНЗ приділяють велику увагу активній взаємодії з абітурієнтами, регулярно відвідуючи загальноосвітні навчальні заклади з метою популяризації системи вищої освіти серед молоді України.

Традиційно, в ЛНУ імені Тараса Шевченка відбувся День абітурієнта, під час якого учні  дізналися про переваги навчання та перспективи подальшого працевлаштування.

Присутні мали можливість детально ознайомитися з переліком спеціальностей, отримати ґрунтовні відповіді від представників структурних підрозділів. Директори та декани розповіли юнакам та батькам про організацію навчального процесу в ВНЗ, надали рекомендації щодо підготовки до ЗНО та зазначили, що якість освіти в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка є передумовою успішного кар’єрного зростання та здобутків у майбутньому.

Подібні заходи є необхідною умовою успішної вступної кампанії. Зустріч з майбутніми випускниками дозволяє більш поглиблено вивчити освітні потреби абітурієнтів та підтвердити, що Луганський національний університет імені Тараса Шевченка був, є і залишається еталоном якості української освіти.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019