Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч з абітурієнтами

У Старобільському РБК відбулася зустріч представників ЛНУ імені Тараса Шевченка з абітурієнтами.

Відповідальним етапом у житті кожної людини є вибір подальшого шляху та професійної діяльності, яка є однією з важливих складових умов людського щастя, усвідомлення своєї корисності для оточуючих. Успішна соціалізація особистості залежить від обраної професії, її відповідності здібностям, інтересам і нахилам, затребуваності на ринку праці та можливості кар’єрного зростання, що зумовлює складність здійснюваного вибору.

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти провів зустріч з учнями загальноосвітніх навчальних закладів Старобільського району з метою інформування про особливості проведення ЗНО-2017. Молодь ознайомилася з правилами реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання та дізналася про критерії підготовки до державної підсумкової атестації. Цікавими та актуальними стали рекомендації з якісного написання творів, які надала авторитетний та провідний учитель української мови.

На заході були присутні викладачі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, які розповіли учням про переваги навчання в ВНЗ. Абітурієнти детально ознайомилися з переліком спеціальностей, отримали ґрунтовні відповіді від представників структурних підрозділів.

Відповідальний секретар приймальної комісії Я.І. Юрків розповіла учням про організацію навчального процесу в університеті, надала рекомендації щодо підготовки до творчих іспитів та зазначила, що якість освіти в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка є передумовою успішного кар’єрного зростання та здобутків у майбутньому.

Зустріч з майбутніми випускниками дозволяє більш поглиблено вивчити освітні потреби абітурієнтів та підтвердити, що наш університет був, є і залишається еталоном якості української освіти.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019