Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Концерт у Полтавській обласній бібліотеці

Концерт у Полтавській обласній бібліотеці відбувся за участю магістрантів Інституту культури і мистецтв ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Так, 22 січня у залі мистецтв Полтавської обласної бібліотеки ім. І. Котляревського відбувся концерт баянної музики, в якому узяли участь магістранти Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, лауреати міжнародних конкурсів Юрій Харченко та Валерій Семененко (клас проф. А. Я. Сташевського). В концерті прозвучала музика композиторів-класиків (Й. С. Бах, П. Чайковський, С. Рахманінов, К. Пітч) та твори сучасних композиторів (В. Зубицький, В. Власов, В. Золотарьов, А. Сташевський).

Цей концертний майданчик, що організований в Полтавській обласній бібліотеці, вже став для студентів-музикантів нашого університету ще однією сценою з можливістю апробації своїх творчих проектів. І цього року кафедрою музичного мистецтва і хореографії вже було проведено деякі заходи, зокрема концерт флейтової музики. На черзі студентські концертні програми з вокальною, фортепіанною та музикою для струнно-смичкових інструментів. Слід відзначити й надто теплу атмосферу пройдешнього концерту й сприйняття музики слухачами, адже на такі заходи до бібліотеки зазвичай збираються справжні шанувальники музичного мистецтва.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019