Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання студентського самоврядування

У Коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулося засідання студентського самоврядування, присвячене Дню соборності України.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка вшановує свято єдності та згадує героїв, що доклали зусиль для свободи України, розуміючи, що сучасній молоді випала честь розбудовувати світле майбутнє нашої Батьківщини.

Напередодні святкових подій, у Коледжі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся захід, який згуртував між собою відданих патріотів – викладачів та студентів структурного підрозділу. З метою утвердження високої політичної культури у суспільстві, виховання у молоді патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу, вшанування пам’яті полеглих за незалежність Батьківщини відбулося урочисте засідання студентського самоврядування Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Присутні ознайомилися з історичними подіями, що відбувалися 22 січня 1919 року у Києві, кожен мав змогу висловити свою думку щодо минулого та майбутнього нашого народу. Викладачі коледжу запевнили, що студентське братство творитиме майбутнє таким яке воно повинно бути!

Головною подією заходу став перегляд документального фільму. Голова культурно-масового сектору Валерія Чепіга  підготувала літературно-художню розповідь про урочисте святкування об’єднання УНР і ЗУНР, яка викликала у присутніх почуття радості й гордості за свій народ, який, не дивлячись на зовнішні чинники, зміг об’єднати  більшість етнічних українських земель в єдину державу.

Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять незліченних жертв, протягом віків принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності та державності.

Урочисте засідання студентського самоврядування об’єднало студентську громаду, наповнило відчуттям духу єдності, що вкрай важливо в сучасних реаліях. Усі ми частина однієї великої родини – України. Коли ми єдині ми непереможні, – запевняють студенти Коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

За інформацією студентського самоврядування
Коледжу Луганського національного університету
імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019