Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Урок пам’яті

У Коледжі університету відбувся урок пам’яті, присвячений Дню соборності України.

День соборності України – це свято, яке навіки викарбуване в історії становлення нашої Батьківщини. Саме 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві відбулася вагома подія, яка стала символом єдності, незламності духу та віри у власну перемогу, – об’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Незважаючи на вікові протиріччя та імперські амбіції загарбників, український народ довів, що ідентичність та національна гідність є ключовими позиціями для створення власної незалежної держави.

З метою консолідації студентської молоді навколо ідеї єдності держави, виховання патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення в Коледжі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся урок пам’яті «Тернистими шляхами до соборності», організований викладачем структурного підрозділу В.С. Тіхановою.

На заході були присутні директор коледжу Н.В. Мотунова та заступник директора з навчально-виробничої роботи В.П. Головіна, які високо оцінили підготовку свята та зазначили, що активна студентська молодь є  творцями майбутнього нашої держави.

Урок був пронизаний патріотизмом та гордістю за героїчні сторінки української історії. Студенти підготували відповідне оформлення аудиторії, творчі номери та музичний супровід, завдяки чому вдалося досягти урочистої атмосфери.

На початку заходу присутні разом виконали державний гімн України та вшанували хвилиною мовчання героїв, полеглих за свободу нашої Батьківщини. Логічним продовженням свята стало виконання студентами поетичних творів та перегляд відеороликів, присвячених становленню української державності.

Справжнім апогеєм уроку став танок «Палала» у виконанні студентської молоді. Енергійні рухи та відчуття прекрасного не залишили нікого байдужим та вселили впевненість у світлому майбутньому нашої держави.

news_jun_2017_20_2_6

З вітальним словом до присутніх звернулася Н.В. Мотунова, яка подякувала студентам та розповіла про важливу роль Дня соборності України як свята, що об’єднує мільйони українців, незалежно від географічного розміщення.

news_jun_2017_20_2_7   

Історія України – це окремі постаті, визначні події, які відіграли ключову роль у становленні національної ідентичності. День соборності України є символом єднання, яке вкрай важливе в сучасних реаліях.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019