ЗАХОДИ ЦЕНТРУ WINDOW ON AMERICA

Центр Window on America у м. Старобільськ запрошує всіх бажаючих на різноманітні заходи – семінари, фотовиставки, тренінги, воркшопи, лекції, перегляди американських фільмів та інші культурні події, що сприяють кращому розумінню США та вдосконаленню навичок використання англійської мови.

Кожну середу, із 16.00 до 17.00, у Центрі проводяться безкоштовні заняття з базової англійської мови, на яких слухачі вивчають новий лексичний матеріал, граматичні конструкції, вдосконалюють навички конструювання англійських фраз.

Кожен четвер, із 16.00 до 17.00, проходять засідання Англійського клубу, на яких в легкій і невимушеній манері учасники спілкуються англійською, дивляться англомовні фільми, обговорюють події тощо.

Прес-реліз.

Розклад на лютий 2017 р.