Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Конкурс «Екологічна ялинка»

На факультеті природничих наук до серії новорічних свят проведено конкурс «Екологічна ялинка».

«На передодні новорічних свят на нашому факультеті було оголошено про конкурс створення новорічної ялинки своїми руками, – розповідає студентський декан Валентина Шпота. – У конкурсі взяли участь студенти усіх спеціальностей факультету».

Під час заходу групи презентували свої роботи, які були виконані з різноманітних матеріалів та в різних техніках. На конкурс були представлені: «Кавова ялинка», «Ялинка з цукерок», «Засніжена ялинка», «Ялинка з бісеру», «Квілінгова ялинка», «Ялинка-чарівниця» тощо.

Кожна група свою ялинку представила по різному. Цікаву казку про ялинку розповіли студенти 2 курсу спеціальності «Біологія», захопливий власний вірш зачитали студенти 4 курсу спеціальності «Лабораторна діагностика». У представлених презентаціях перепліталися різні тематики, але найбільше йшлося про збереження навколишнього середовища та охороні зелених красунь.

Захопливий майстер-клас по виготовленню новорічної екібани провела старший викладач кафедри садово-паркового господарства та екології Демідова Н. В.

По закінченню заходу було зроблено дуже багато цікавих фото з чарівними ялинками та нагороджено студентів солодощами за активну участь у конкурсі.

news_jun_2017_13_7

За інформацією факультету
природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019