Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Спортивна гімнастика

Спортивна гімнастика – один з найвидовищних та красивих видів спорту.

Видатні українські гімнасти: Віктор Чукарін, Борис Шахлін, Лариса Латиніна, Поліна Астахова та ін. неодноразово ставали чемпіонами та призерами Олімпійських Ігор.

2016 рік – рік ХХХІ Олімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро, і саме український гімнаст Олег Верняєв став тріумфатором, завоювавши олімпійські медалі (срібну у багатоборстві та золоту медаль у вправах на брусах).

В інституті фізичного виховання і спорту навчаються студенти – члени збірної команди України з гімнастики спортивної. Протягом 2016 року студенти завоювали медалі різного ґатунку на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Так, Єрмаков Едуард на Чемпіонаті України 14-18 березня став срібним призером у багатоборстві, здобув срібні медалі у вільних вправах та на коні-махи і став переможцем у вправах на кільцях. На Чемпіонаті Європи серед молоді 25-29 травня у Швейцарії був бронзовим призером у вправах на брусах.

Юденков Євген на Чемпіонаті України став абсолютним чемпіоном у багатоборстві, здобув золоті медалі у вправах на коні-махи та на кільцях, а у вільних вправах отримав бронзу. На етапі Кубку Світу World Challenge Cup 8-10 квітня у м.Любляна (Словенія) отримав срібні медалі у вправах на кільцях і брусах. На Кубку України 14-17 червня 2016 року був бронзовим призером у багатоборстві. На Міжнародних змаганнях Гран-Прі 14-18 вересня у м. Батумі завоював бронзову медаль у багатоборстві та срібні медалі у вправах на коні-махи та на брусах.

Слід відзначити випускника інституту фізичного виховання і спорту Семянківа Максима, який у складі збірної команди України брав участь у ХХХІ Олімпійських Іграх у Ріо-де-Жанейро.

Ми пишаємось вдалими виступами наших студентів-спортсменів у різних видах спорту і гімнастів у тому числі. Тому, побажаємо усім спортсменам у наступному 2017 році успіхів, наснаги, вдачі і прославляти наш інститут фізичного виховання і спорту, Луганський національний університет імені  Тараса Шевченка та нашу рідну Україну на міжнародних змаганнях.

news_2016_29_3_6

Директорат ІФВіС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019