Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Новорічна вистава

Студенти Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка провели святкову новорічну виставу.

Зимова казковість, снігова магічність та дивовижність є бажаними та очікуваними подіями для дорослих та дітей. Українські народні традиції святкування, що пронизані духом свободи та державотворення, теплота сімейного вогнища й яскраві ліхтарики новорічної ялинки створюють неперевершену атмосферу та уособлюють здійснення мрій та сподівань.

Студентська молодь ЛНУ імені Тараса Шевченка є активними учасниками культурно-просвітніх заходів та докладають зусиль, щоб подарувати дітям неповторну атмосферу новорічної казки. Студенти спеціальностей «Фізичне виховання» та «Початкова освіта» у рамках вивчення предмету «Основи педагогічної майстерності» провели новорічну виставу.

На заході були присутні директор Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка Н.В. Мотунова, заступник директора з навчально-виробничої роботи В.П. Головіна та заступник директора з виховної роботи Ю.М. Іванова. Для покращення комунікативних навичок студентів, формування умінь організації дозвіллєвої діяльності на свято були запрошені діти, які стали головними експертами та критиками заходу.

Традиційними гостями вистави стали Дід Мороз та Снігуронька. Але особливого колориту надали й інші казкові персонажі: Хурделиця, та розбійники. Високий моральний зміст відмітили присутні у казці про пригоди трьох поросят. Студенти з захопленням втілювали образи в реальність та створили теплу атмосферу дружби та затишку.

Організація культурно-просвітніх заходів надає можливість сформувати високорозвинених особистостей, компетентних фахівців та педагогів, які володіють комунікативними навичками роботи з дітьми.

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019