Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Відновлено випуск

Відновлено випуск студентської навчальної газети «Контакт».

Після тривалої перерви кафедра журналістики та видавничої справи відновила випуск студентської навчальної газети «Контакт», яка була започаткована з ініціативи засновника кафедри доктора філологічних наук, професора В. М. Галич у далекому вже 2006 році. Тривалий час кафедральна газета, назву і логотип до якої придумав студент Віталій Довголаптєв, виходила за редакцією проф. В. М. Галич. Про авторитет видання свідчать ті факти, що «Контакт» двічі ставав переможцем Всеукраїнського конкурсу молодіжної та студентської преси, посівши Перше і Друге місця.

 Випуск «Контакту» є свідченням упевненості в тому, що наш університет і кафедра стоять на правильному шляху, не зважаючи на складні умови, у яких доводиться жити й працювати кожному із нас. Спільними зусиллями редакційної колегії – головного редактора й завідувача кафедри доц. А. О. Галича, відповідального редактора випуску доц. К. М. Ульянової, редакторів-студентів В. Третьякової, М. Сікорської та Ю. Третьякової, а також авторського колективу – дебютував перший новорічний номер відновленого «Контакту», інтернет-версію якого розміщено на електронній сторінці кафедри журналістики та видавничої справи. Цього року планується видати ще один номер газети за наслідками творчих практик студентів спеціальності «Журналістика».

За підтримки керівництва факультету української філології та сумісної діяльності кафедр журналістики та видавничої справи й української літератури перспективою видавничої діяльності є також відновлення випуску художньо-публіцистичного альманаху «Соняшник», що надасть можливість реалізувати свої творчі таланти активній молоді факультету. До того ж кожне із запланованих видань може стати ефективною базою для творчих і виробничих студентських практик.

За матеріалами кафедри журналістики та видавничої справи

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019