Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Виш продовжує вручати дипломи

26 січня на факультеті природничих наук ЛНУ відбулося урочисте вручення дипломів спеціалістам у галузі садово-паркового господарства.

Дипломи спеціаліста вручав проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Ужченко. У своїй промові він сердечно привітав випускників і побажав їм подальших успіхів та нових звершень.

З успішним завершенням повного циклу навчання своїх нещодавніх студентів також привітали заступник декана ФПН з навчальної роботи Ольга Губська і декан факультету Олег Виноградов.

У відповідь випускники подякували керівництво університету й викладачів кафедри за ґрунтовні знання, що були отримані під час навчання: «Ми вдячні своїй рідній кафедрі та факультету природничих наук за час, проведений у стінах університету, ми раді, що в цей непростий час університет виконав усі покладені на нього зобов’язання, а ми отримали довгоочікувані дипломи» (А. Приходько).

Адміністрація університету та факультет природничих наук вітає випускників із закінченням навчання і бажає, щоб усі наступні кроки і досягнення були не менш успішними!

 

 

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019