Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Випускна атестація

На факультеті природничих наук розпочалась випускна атестація

Першими у цьому навчальному році розпочали складати випускні іспити студенти освітнього рівня спеціаліст спеціальності «Садово-паркове господарство» факультету природничих наук.

І вже 22 грудня 2016 року пройшов успішний захист їх дипломних проектів. Усі представлені та захищені роботи мали достатньо високий методико-дослідний рівень й містили в собі цікаві практичні розробки, які можна безпосередньо використати на виробництві.

 За результатами публічного захисту випускники отримали кваліфікацію «інженер садово-паркового господарства».

Випусковою для цієї спеціальності є кафедра садово-паркового господарства та екології   нашого університету. Ця кафедра була створена у 2001 році й, восени цього року відмітила свій невеличкий ювілей – п’ятнадцятиріччя. «Сьогодні це – згуртований  творчий коллектив професіоналів, який продовжує підтримувати і розвивати  кафедральні традиції, який докладає максимальних зусиль щоб надати студентам необхідний багаж знань, що стануть запорукою їх успішного працевлаштування». –  говорить завідувач кафедри, академік Анатолій Михайлович Шевченко. З великою вдячністю та любов’ю ставляться до кафедри і випускники. Так, цьогорічний випускник Іванов Сергій відмічає: «За роки навчання в університеті я отримав високоякісну фахову підготовку, яка надала мені можливість займатися улюбленою справою та стати власником невеличкого фермерського господарства».

Кафедра садово-паркового господарства та екології, крім спеціальності «Садово-паркове господарство»,  є випусковою ще за двома напрямами підготовки – «Лісове господарство» та «Екологія».

Бажаємо успіху та вдалого працевлаштування нашим випускникам!

За інформацією факультету природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019