Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Креативна ялинка

У науковій бібліотеці університету напередодні новорічних свят встановили креативну ялинку.

Зимові свята, що наповнені неперевершеною казковістю та дивовижністю, є очікуваними та бажаними для дітей та дорослих. Українські традиції святкування сприяють єднанню поколінь та становленню європейської держави, здатної гідно розвиватися на світовій арені.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, поважаючи українські народні звичаї та традиції, активно впроваджує власні унікальні ідеї новорічних святкувань. Креативна ялинка, яка встановлена в науковій бібліотеці нашого університету, стала окрасою та символом визнання книги як важливого джерела пізнання.

Наукова бібліотека ЛНУ імені Тараса Шевченка є культурно-освітнім осередком навчального закладу, ефективним засобом збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Співробітники дбають про поповнення книжкового фонду, розвиток наукового потенціалу та комфорт відвідувачів. Креативна ялинка, виготовлена з книг, створила теплу й дивовижну атмосферу свята та надихає читачів на подорож в захопливий книжковий світ.

Книги для ялинки обиралися спеціально, відповідно до новорічної тематики та враховуючи запити сучасної молоді. Колекція літератури стане цікавою як для студентів, так і для всіх бажаючих відвідати наукову бібліотеку ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Новий рік та Різдво є бажаною зимовою казкою, уособленням єднання багатовікових українських традицій та сучасних звичаїв святкування. Викладачі, співробітники та студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка активно долучаються до культурно-масових заходів та є генераторами нових креативних ідей, що дозволяють якісно покращити діяльність навчального закладу.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019