Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Турніри з футзалу

В університеті відбулися турніри з футзалу.

З ініціативи кафедри фізичного виховання та спортивного клубу був проведений «Новорічний турнір» в якому збірні команди інститутів торгівлі обслуговуючих технологій та туризму, фізики математики та інформаційні технологій, історії міжнародних відносин та соціально-політичних наук визначали свого переможця.

Тут доволі впевнено здолали своїх суперників студенти ІТОТТ, які спочатку перемогли  ІФМІТ з рахунком 5:3, а потім і ІІМВСПН 9:3. Набравши 6 очок інститут піднявся на перше місце. В поєдинку за друге місце зустрілися ІФМІТ – ІІМВСПН, більш налаштовані на перемогу були «іфмітівці», які вже відкрили рахунок на третій хвилині і потім, ще вісім разів вразили ворота суперника, пропустивши в свої 6 м’ячів.

Перемога в матчі з рахунком 9:6 виводить ІФМІТ на друге місце. Історики фінішують третіми. Кращим бомбардиром турніру став Дмитро Циганок з 5 голами.

Двадцять третього  грудня чотири команди провели ще один новорічний турнір «Кубок Діда Мороза». Окрім вже знайомих команд ІФМІТ та ІТОТТ поборотися за кубок виявили бажання команди коледжу ЛНУ та ІФВС. Не дивлячись на прохолоду в спортивній залі на майданчику точилися гарячі баталії.

Фаворитом турніру вважалися ІФВС та Коледж ЛНУ, саме з цих структурних підрозділів і створена збірна команда університету, що бере участь у першості Старобільська з футзалу і після п’яти турів посідає другу сходинку в турнірній таблиці.

Фаворити впевнено переграли своїх суперників. Коледж ЛНУ з рахунком 11:1 переміг ІФМІТ та 9:1 ІТОТТ. ІФВС дещо скромніше здобув перемоги над ІФМІТ 9:3 та ІТОТТ 6:2. Між собою ІТОТТ-ІФМІТ зіграли внічию 3-3 і цей результат за кращої різниці м’ячів вивів студентів Інституту торгівлі на третє місце.

Коледж ЛНУ – ІФВС заключна гра турніру. Молодь проти старших своїх колег. В першості університету, що проходила в вересні перемогу святкували студенти фізичного виховання. Як буде цього разу? Вже з перших хвилин матчу була помітна перевага молоді. Вони діяли активніше, більше володіли м’ячем та наносили удари по воротам своїх суперників. Довго тримав свої ворота на замку Сергій Хурда та все ж таки на 11 хвилині вихід до воріт  Євгена Корочанського і м’яч в сітці. Перший тайм 1:0 на користь коледжу ЛНУ. По такій грі цей рахунок міг помінятися будь-якої миті на користь однієї або іншої команди. Другий тайм розпочався атакою ІФВС, а завершив її влучним пострілом з центра поля Сергій Хурда і рівновага відновлена. Склалося таке враження, що молодь «здригнулася». І десь протягом трьох хвилин студенти фізичного виховання могли декілька разів направити м’яч у сітку воріт. Та завершальні удари Артема Скачкова, Михайла Носаля, Максима Решетняка або відбивав воротар Максим Попов, або летіли мимо воріт. Витримавши натиск колежани заграли так швидко і впевнено, що більш досвідчені гравці м’яко кажучи розгубилися і протягом семи хвилин пропустили п’ять сухих м’ячів в свої ворота, програвши з рахунком 6:1. Слід відзначити красень гол Максима Попова, який ударом від своїх воріт вбив м’яч в «дев’ятку» студентам Інституту фізичного виховання. Володарем «Кубка Діда Мороза» стала команда коледжу ЛНУ.

П. Ярошенко,
голова спортклубу

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019