Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Фестиваль професій»

У Регіональному центрі професійної освіти ЛНУ відбувся творчий конкурс «Фестиваль професій».

Професійне самовизначення є умовою успішної соціалізації особистості. З метою популяризації робітничих професій серед молоді, створення позитивного іміджу навчального закладу серед громадськості, роботодавців, органів місцевого самоврядування відбувся творчий конкурс «Фестиваль професій», участь в якому взяли студенти РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка. Захід відбувся за підтримки первинної профспілкової організації нашого університету.

Учасниками було представлено п’ять професій у трьох номінаціях: «Професійне резюме» − представлення емблеми та девізу, «Агітатор» − презентація особливостей навчання та переваг отриманого фаху,  а також «Творча майстерня», де учні продемонстрували свої таланти та здібності.

Оцінювання команд-учасниць проводило компетентне журі, до складу якого увійшли директор філії «Луганськавто» М.І. Левенець, начальник відділу активної підтримки безробітних Старобільського центру зайнятості В.А. Іванов та директор Відокремленого підрозділу «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» М.С. Курило.

Захід розпочався з представлення студентами своєї професії. Кожна група власноруч підготувала символічну емблему, яка відображала цінності фахівців та принципи їх діяльності, а влучні девізи стали символом любові та обґрунтованості власного вибору.

Довести переваги обраної професії учасники мали змогу в конкурсі «Агітатор». Студенти детально розповіли про особливості навчання, можливості подальшого працевлаштування та роль компетентних спеціалістів у суспільному житті.

Вихованці РЦПО є всебічно розвиненими особистостями, що володіють ґрунтовними знаннями та мають творчі здібності, які продемонстрували в останньому конкурсі. Глядачі мали можливість насолодитися пісенними композиціями у виконанні учасників фестивалю та переглянути художні роботи студентів.

Переможцями конкурсу стали учні професії «Оператор комп’ютерного набору», які продемонстрували згуртованість та високий рівень підготовки, а перемогу в номінаціях здобули професії «Машиніст крана автомобільного» «Оператор комп’ютерного набору» та «Офісний службовець (бухгалтерія)». Учасники отримали солодкі подарунки та всі разом виконали фінальну пісню, що стала символом єднання та впевненості у перемозі.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019