Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Нагорода для університету

ЛНУ імені Тараса Шевченка відзначили дипломом Луганської обласної державної адміністрації.

Архівна спадщина суверенної України являє собою сукупність сотень тисяч фондів, що зберігаються в системі архівів по всій території країни. Архівні установи роблять значний внесок у розвиток вітчизняної культури, науки та інші сфери суспільного життя, а професійне свято архіваріусів – це ознака визнання цього вкладу.

Враховуючи необхідність подальшого вдосконалення архівної справи та з нагоди Дня працівників архівних установ в Луганській обласній державній адміністрації відбулося нагородження кращих архіваріусів області.

На початку заходу заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик привітала всіх присутніх та наголосила на важливій ролі працівників архівних установ для розвитку країни.

Дипломами Луганської обласної державної адміністрації було нагороджено кращих архіваріусів області. За досягнуті найкращі показники в обласному огляді стану роботи архівних підрозділів і служб діловодства юридичних осіб – джерел формування НАФ, які передають документи до Державного архіву Луганської області було нагороджено ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Відзнака обласної державної адміністрації є символом визнання ВНЗ як лідера якості освітнього процесу. Луганський національний університет імені Тараса Шевченка є еталоном якості української освіти, керуючись у своїй діяльності найкращими світовими й вітчизняними традиціями.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019