Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Меморандум про співпрацю

15 грудня підписано меморандум про співпрацю між нашим університетом і Батумським державним університетом імені Шота Руставелі.

В період з 12 по 16 грудня 2016 року представник Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, в особі директора навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму Віктора Федоровича Дреля, відвідав Батумський державний університет імені Шота Руставелі.

В ході візиту відбувся ряд зустрічей з адміністрацією університету (ректором БДУ Мерабом Халваши, проректором Інгою Шамилишвили, деканом факультету туризму Ростомом Берідзе), а також з викладачами та студентами університету.

Було обговорено питання взаємовигідного партнерства та підписано меморандум про співпрацю між ЛНУ імені Тараса Шевченка і БДУ імені Шота Руставелі. Підписаний документ відкриває успішні перспективи в реалізації програм з обміну студентами та організації спільних науково-дослідницьких і освітніх проектів. Як результат, університет отримає унікальну можливість по підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі туризму, готельної індустрії, садово-паркового господарства і цілого спектру інших спеціальностей.

Крім практичної складової, відкриваються нові можливості в розвитку наукових досліджень через організацію спільних конференцій, семінарів, навчальних курсів і літніх шкіл з питань розвитку готельно-ресторанної та туристичної індустрії України та Грузії.

Факультет туризму БГУ імені Шота Руставелі і навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій і туризму ЛНУ імені Тараса Шевченка планують вже у 2017 році провести першу спільну літню школу в рамках підписаного меморандуму, за участю студентів із Грузії, України і США.

Таким чином, студенти університету отримують унікальну можливість стажування в Батумі (Аджарія), одному з найбільш динамічно розвинутих регіонів в області туристичної індустрії Грузії.

За інформацією
НН ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019