Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зимове свято

Студенти та викладачі факультету природничих наук привітали військовослужбовців із Днем святого Миколая.

Волонтерська діяльність є передумовою формування особистостей з високими моральними якостями, які дотримують принципів толерантності та гуманізму своїй професійній діяльності. Активна участь у культурно-просвітницьких заходах, організація й надання допомоги і підтримки вселяє віру і впевненість у перемозі та успішному розвитку держави.

День святого Миколая є традиційним українським святом, символом магічності, дивовижності та зимової казковості. Солодощі, подарунки та тепла атмосфера нерозривно пов’язані з традиціями святкування.

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка, розуміючи важливу роль роботи волонтерів, привітали зі святом дітей та військовослужбовців. Викладачі та студентська молодь факультету природничих наук відвідали оперативно-тактичне угрупування «Луганськ».

На початку заходу до присутніх звернулася Н.Ю. Мацай, яка висловила подяку військовим та привітала їх з новорічними святами. Після промови розпочалася вистава, організована студентами факультету. Традиційна боротьба між добром і злом втілилися у протистоянні янгола і демона, а образ святого Миколая став символом примирення та допомоги.

Дівчата продекламували вірші та подарували військовим неодмінний атрибут новорічних свят – ялинку, характерною особливістю якої є аромат кави, що створює теплу атмосферу спілкування.

Студенти та викладачі факультету природничих наук підготували та урочисто презентували військовослужбовцям солодощі та святкові листівки.

Святий Миколай є покровителем дітей, воїнів, мандрівників та студентів, уособлює принципи справедливості, толерантності та взаємодопомоги. Зимові дива та казка можливі за умови єднання та поваги до оточуючих.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019