Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у благодійній акції

Студенти взяли участь у благодійній акції до Дня Святого Миколая.

Свято Миколая – одне з найбажаніших свят, на яке чекають і дорослі й діти. У цей день здійснюються наші найзаповітніші мрії, а душі наповнюються світлими почуттями, які надихають нас на добро.

Студенти Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу, Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка та Інституту економіки і бізнесу вкотре об’єдналися під гаслом «Допоможи Святому Миколаю здійснити мрію дитини» з метою проведення благодійної акції до Дня Святого Миколая для дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в дитячому відділенні Старобільської лікарні.

Студентська молодь проявляє милосердя й турботу не лише в переддень новорічно-різдвяних свят,  а постійно намагається допомагати тим, хто цього потребує найбільше.

Вітаючи малюків зі святом, студенти-волонтери побажали їм міцного здоров’я, щастя, здійснення найзаповітніших мрій та подарували відділенню новорічну ялину з прикрасами, а дітям вручили подарунки. Тепла святкова зустріч залишила багато позитивних емоцій: на обличчях малюків сяяли щирі яскраві посмішки, а в очах студентів горіли вогники добра від благородної справи.

За інформацією СГПК,
Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка, ІЕБ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019