Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Праздник в детской больнице

Студенты Учебно-научного института педагогики и психологии устроили праздник в детской больнице.

19 грудня студенти НН Інституту педагогіки і психології завітали разом зі Святим Миколаєм, Дідом Морозом, Сніговою Королевою, українськими козаками та козачками до інфекційного відділення Старобільської лікарні.

Традиція вітати дітей з Днем Святого Миколая зародилася в ІПП ще багато років тому, а зараз уже 2 роки поспіль продовжується в м. Старобільську.

Дітям, батькам та медичному персоналу казкові герої розповіли вірші та привітали усіх з Днем Святого Миколая. Усі отримали цікаві подарунки – іграшки, олівці, альбоми, розмальовки, фарби, книжки, конструктори, пазли та ін.

Колектив студентів і викладачів щиросердно вітає всіх із світлим та радісним святом – Днем Святого Миколая!

Саме з цього дня ми розпочинаємо відзначати цикл Новорічних та Різдвяних свят, сповнених найтепліших почуттів і побажань, радості і надії. Саме від Святого Миколая ми, як і колись у дитинстві, чекаємо приємних несподіванок та дива.

Хочемо, щоб у це свято милосердя, співчуття та турботи про ближніх ми згадали про тих, хто найбільше потребує нашої уваги, і подарували їм радість.

У цей світлий день бажаємо всім добра, здоров’я, злагоди, віри в краще та миру. А маленьким мешканцям Луганщини зичимо, щоб Святий Миколай, який є їхнім покровителем, здійснив усі їх найсвітліші побажання та мрії, надихнув на добрі вчинки і справи!

Колектив студентів
і викладачів НН ІПП

© Луганский национальный университет имени Тараса Шевченко, 2007-2021