Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Студенство – авангард державотворення»

Студенти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології стали учасниками Всеукраїнського форуму «Студенство – авангард державотворення».

Захід проходив 15 – 17 грудня 2016 року в м. Києві. Взяти участь у формі змогли 100 кращих студентських лідерів з 21 регіону України.

Наш університет на Форумі представили голова студентського самоврядування НН ІПП Масловська Ірина, голова студентської ради гуртожитку НН ІПП Босенко Євген, студентка Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка Петренко Наталія, які пройшли конкурсний відбір серед 400 найкращих лідерів студентського самоврядування ВНЗ України.

Студенти мали можливість обговорити такі питання:

  • Роль та участь студенства в різних визначних подіях історії України.
  • Молодіжна політика держави.
  • Законопроекти «Про молодь» та «Про освіту».
  • Недоліки Закону України № 5130 та пропозиції щодо його вдосконалення.
  • Місце студентів у боротьбі з корупцією.
  • Участь студентів у забезпеченні якості освіти, зокрема у діяльності Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти.

Всеукраїнський форум був організований Відділом національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України спільно з Управлінням молоді та спорту КМДА та за участю Української асоціації студентів.

На Форумі царила дружня, творча, натхненна атмосфера. Наші студенти не тільки обмінялися досвідом організації роботи студентського самоврядування, а й знайшли багато нових друзів, сформували новий погляд на студентське самоврядування та його роль у європейському векторі розвитку університетів.

У резолюції Форуму було намічено шляхи співпраці університетів України у вирішенні стратегічних напрямів розвитку студентського самоврядування.

За інформацією
студентського самоврядування НН ІПП

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019