Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Посвята у студенти

В інституті історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук відбулася посвята у студенти.

Студент Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – це почесне звання, яке є символом приналежності до плеяди всесвітньо визнаних науковців, спортсменів, політичних лідерів, діячів культури та мистецтв. Кожен наш випускник є розвиненою особистістю, здатною до самореалізації, та яка усвідомлює власну роль у розвитку європейської держави.

Посвята у студентство – це традиційне свято, яке відбувається в інституті історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук. Воно має на меті сформувати потужний колектив студентів, корпоративну культуру, яка є запорукою успішного навчання в університеті. Незважаючи на складні умови евакуації, за ініціативи адміністрації святкування було відновлено в м. Старобільськ, що стало не тільки продовженням традиції, але й уособленням нашої спільної перемоги.

Під час підготовки до заходу виникали певні труднощі, пов’язані з організацією творчого процесу. Але завдяки взаємодії професорсько-викладацького складу та студентського колективу вдалося провести справжнє свято.

Захід розпочався з привітання від проректора з науково-педагогічної роботи О.І. Бабічева та директора навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук Л.Ц. Ваховського. Науковці зазначили, що це свято є символом єднання поколінь випускників інституту, які пишаються своєю Альма-матер. Вони побажали натхнення та наполегливого навчання усім вихованцям.

Продовженням свята став виступ студентів другого курсу, які є наставниками для молодших поколінь. За допомогою сатири та гумору молодь акцентувала увагу на вічних проблемах студентства, висловила слова вдячності викладачам та керівникам університету.

news_novem_2016_5_3

Свої таланти змогли продемонструвати не тільки студенти, але й викладачі. Творчим апогеєм свята став виступ директора навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук Л.Ц. Ваховського, який продемонстрував неабиякі вокальні дані та виконав пісню. А приємною несподіванкою для першокурсників став гумористичний концертний номер у виконанні викладачів ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Свято завершилося виконанням гімну інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук. Кожен студент, викладач та випускник структурного підрозділу є й залишається вірним своїй Альма-матер.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019