Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь в інтеграційному заході

Студенти університету взяли участь в інтеграційному заході – майстер-класі «Наші права: вивчення та застосування в громаді».

Інтеграційний захід – майстер-клас «Наші права: вивчення та застосування в громаді» відбувся з метою поширення знань про соціальні права людини. Участь у ньому взяли студенти спеціальності «Соціальна робота» Інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук, а також студенти інших навчальних закладів Старобільського району та м. Сєвєродонецьк. Цей захід був ініційований кафедрою соціальної роботи та підтриманий проектом Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні». «Друзі, сьогодні ви прийшли на майстер-клас, який важливий для всіх громадян, особливо для молоді. Адже для того, щоб виростити сильну і процвітаючу країну, потрібно приділяти значну увагу соціальній політиці», – звернулася до учасників з привітальним словом завідувач кафедри соціальної роботи К.В. Ігнатенко.

Учасники змогли пограти в настільну освітню гру «Країна гідності», яка спрямована на усвідомлене прийняття прав та пошук шляхів їх реалізації. «Було цікаво пограти у гру, уявити себе членом парламенту. Класно думати, що твоє рішення – стратегія, яку ти обираєш, може вплинути на соціальну політику, нехай і вигаданої, але ж цілої країни!» – говорить Олександр, студент 2-го курсу ІІМВСПН.

Актуальним також стало інформування молоді про структуру та цінності Ради Європи, про цілі та завдання організації, про права людини і про існуючі можливості для молоді сьогодні.

Свій досвід та існуючі наробки презентували гості інтеграційного заходу – громадські організації, що вже мають досвід реалізації різних проектів, такі якЦентр психосоціальної адаптації, Сєвєродонецька молодіжна рада, Спортивне любительське об’єднання «Адамант», ГО «Дієва громада», Луганська обласна бібліотека імені Горького. В цілому, у студентів від участі у тренінгу склалися позитивні емоції, вони виражали власні думки про бачення свого майбутнього, отримали знання про можливості участі в навчальних програмах та громадських об’єднаннях.

За інформацією ІІМВСПН

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019