Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Обмін досвідом

Науковці ЛНУ імені Тараса Шевченка продовжують обмін досвідом у Кембриджському університеті.

У рамках Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України (Британська Рада в Україні, Інститут вищої освіти НАПН України, Фундація лідерства у вищій освіті (Сполучене Королівство)), 28 листопада розпочалася 4-денна науково-практична конференція «Сучасний університет в умовах змін» за участі видатних учених та експертів.

29 листопада у зв’язку з об’єктивними причинами перша сесія конференції була скасована.

Розпочав захід професор Девід Бріджіс, який має багаторічний досвід роботи в освітньому середовищі. Науковець більше двадцяти років обіймає посаду директора коледжів, працював у багатьох країнах світу, серед яких Ефіопія та Гаяна. Його неабиякий досвід та міжнародне визнання є прикладами для наслідування та впровадження інноваційних ідей у діяльність навчальних закладів.

Професор розповів про важливу роль місцезнаходження університету, особливості організації роботи зі студентами. Вчений наголосив, що зміни, які відбуваються в організації навчального процесу, складають постмодерністську тенденцію в діяльності навчальних закладів. Він навів приклади з власної кар’єри,  та розглянув пошук нового місця для університету в Україні.

Переклад промови здійснював Павло Шокін, випускник Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, який досліджує німецьку літературу та є представником українського товариства в Кембриджі.

Продовжив доповідь Алан Тейк, який проаналізував досвід роботи  Відкритого університету у Великій Британії. Він наголосив на принципах діяльності навчального закладу: відкритість до людей, місць, методів та ідей.

news_novem_30_2016_3

Також науковці розглянули питання візії, цінностей та мети університету, що слугують основою ВНЗ для конкретних планів і дій, та особливості соціальних інновацій Кембриджської бізнес-школи.

news_novem_30_2016_2

Протягом дня освітяни ЛНУ імені Тараса Шевченка здобули неабиякий об’єм теоретичних знань, що дозволить якісно покращити діяльність навчального закладу.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019