Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Конференція за участю науковців ЛНУ

У Кембриджському університеті розпочалася 4-денна науково-практична конференція за участю науковців ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Розвиток якісної освіти можливий лише за умови взаємодії навчальних закладів, обміну науковими інноваціями та технологіями. Луганський національний університет імені Тараса Шевченка є європейським ВНЗ, визнаним у міжнародній науковій спільноті. У рамках Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України (Британська Рада в Україні, Інститут вищої освіти НАПН України, Фундація лідерства у вищій освіті (Сполучене Королівство)), у Кембриджському університеті розпочалася 4-денна науково-практична конференція «Сучасний університет в умовах змін» за участі видатних учених та експертів.

На початку заходу учасники познайомилися один з одним та висловили надію на плідну співпрацю.

З вітальним словом перед учасниками заходу виступила  директор Центру освітніх інновацій,професор  факультету освіти Кембриджського університету Колін Маклафлін. Одним з основних напрямків її діяльності є підтримка міжнародної освітньої реформи. 28 листопада, у своїй промові, вона не лише розповіла про роботу Кембриджського університету, а й висловила свою підтримку ВНЗ, які були змушені евакуюватися та отримали статус переміщених.

 Ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В. Савченко наголосив на неабиякій важливості заходу для тимчасово переміщених ВНЗ.

Проректор з науково-педагогічної роботи Луганського національного університету Д.В. Ужченко зазначив, що перед присутніми науковцями постало багато завдань, які потребують вирішення в освітньому процесі, тому необхідний обмін ідеями та новими знаннями.

З презентацією «Роль освіти у процесі розбудови миру» виступила перед нашими викладачами  Сара Кларк-Хабібі. Окрім цього, науковці обговорили представництво інтересів і залучення студентів в діяльність навчального закладу, проаналізували досвід Європейського гуманітарного університету, а також лідерство у системі вищої освіти.

news_novem_2016_3_4

28 листопада було проведено 4 сесії, де наші освітяни ознайомилися з досвідом роботи одного з найпрестижніших університетів світу. Цей захід є символом міжнародної підтримки Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, його визнання в європейському освітньому просторі та поваги до науковців, які, незважаючи на складні умови, залишаються вірними Альма-матер.

Ірина Бахмет, Олег Черниш,
Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019