Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Заняття з інформатики

В університеті на підготовчому відділенні розпочалися заняття з інформатики.

Поступальний розвиток науки й техніки, їх постійне вдосконалення є фундаментальними закономірностями економічного життя людства. Науково-технічна революція відкриває нові способи і методи управління високопродуктивними багатогалузевими технологічними системами. Сучасна особистість є рушійною силою модернізації суспільства, тому вивчення інформаційних технологій, які постійно динамічно вдосконалюються, є необхідною умовою успішного розвитку держави.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка активно впроваджує сучасні інноваційні технології в діяльність задля забезпечення якісної освіти. Заняття з інформатики, що розпочалися в підготовчому відділенні, мають на меті ознайомити учнів загальноосвітніх навчальних закладів з особливостями роботи персонального комп’ютера, його будовою, принципами налаштування програмного забезпечення. Окрім цього діти зможуть практично засвоїти отримані знання, здобути навички графічного дизайну та роботи з фотоматеріалами.

Викладачами занять є співробітники центру інформаційних технологій А.В. Бугаєвська та М.М. Фоменко, які володіють не тільки теоретичною базою знань, але й мають великий практичний досвід роботи з сучасною технікою.

news_novem_2016_28_3_5

На початку занять усіх присутніх привітав проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук О.С. Меняйленко, який побажав учням натхнення та зауважив, що інформатика є наукою зі швидким та динамічним розвитком, тому її вивчення є важливою складовою самореалізації сучасної особистості.

news_novem_2016_28_3_1  

Кожен учасник занять зміг запропонувати тему, яка є цікавою для нього та актуальною для вивчення. Характерною особливістю є можливість брати участь у занятті за допомогою платформи електронний університет, що відкриває широкі можливості для організації навчального процесу навіть за географічної віддаленості його учасників.

news_novem_2016_28_3_2

Заняття з інформатики будуть проходити щосуботи. За цей час досвідчені викладачі, які мають великий теоретичний об’єм знань та практичні навички роботи, сформують в учнів достатній потенціал для успішної роботи в сучасному інформаційному просторі.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019