Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День пам’яті

У ЛНУ імені Тараса Шевченка вшанували пам’ять загиблих від Голодомору – геноциду українського народу.

День пам’яті жертв Голодомору щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Ця страшна та важка пам’ятна дата завжди нам, українцям, буде нагадувати про жахливі роки 1932-1933 років – масовий геноцид нашої нації, її фізичне винищення, коли було підірвано соціальні основи українського народу, традиції, духовну культуру та самобутність. До цієї події у Старобільському гуманітарно-педагогічному коледжі та коледжі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся урок пам’яті жертв Голодомору 1932-1933р.р.

Захід був пронизаний атмосферою  співпереживання, емоціям суму та  жалю, які вчувалися у кожному слові чи русі однолітків, викладачів. Гості заходу – співробітники  Луганського обласного краєзнавчого музею Клименко Т.В. та Мартиненко М.С. розповіли присутнім про жахливі випробування українського народу у супроводі вражаючої презентації.

По закінченню уроку усі присутні мали можливість переглянути виставку творчих робіт під назвою «Скорботна пам’ять поколінь…», яку було підготовлено студентами коледжів до Дня пам’яті жертв Голодомору.

За інформацією Старобільського гуманітарно-педагогічного
коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019