Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Виховні та інформаційно-просвітницькі заходи

У Старобільському гуманітарно-педагогічному та коледжі ЛНУ пройшли виховні та інформаційно-просвітницькі заходи.

З метою національно-патріотичного виховання студентів, в основі якого лежить всебічне пізнання культури та історії, духовності українського народу, усвідомлення великої ролі захисників рідної країни, у Старобільському гуманітарно-педагогічному та коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка 22-24 листопада було проведено виховні та інформаційно-просвітницькі заходи.

У межах просвітницьких заходів  до Дня Гідності та Свободи  студенти відвідали тематичну екскурсію Луганського обласного краєзнавчого музею, під час якої мали можливість ознайомитися з виставкою фотографій та великою колекцією експонатів, яка є свідченням  важкого випробування України та її народу,  героїчним прикладом боротьби нації за свободу для майбутніх поколінь українців.

Також студенти коледжів стали учасниками уроку мужності, який провів викладач коледжу Носаль А.Г. спільно з групою Цивільно-військового співробітництва (ЦВС) ЗСУ.

Під час заходу студенти ознайомилися з роллю та обов’язками Збройних Сил України, ознайомилися з цікавою інформацією про подвиги українських солдатів, які ціною свого життя боронять кордони рідної Батьківщини. Окрім того, студенти мали можливість приміряти на себе військову амуніцію та переконатися на власному досвіді, що майбутнім військовослужбовцям необхідно постійно працювати над своєю фізичною підготовкою.

За інформацією Старобільського гуманітарно-педагогічного
коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019