Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День абітурієнта

В університеті відбувся День абітурієнта.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка є культурно освітнім центром східноукраїнського регіону. Вшановуючи традиції національної освіти, наш ВНЗ впроваджує інноваційні технології навчання, успішно здійснюючи освітньо-дослідну та навчально-виховну діяльність. Зустрічі з абітурієнтами є традиційними для університету та відкривають широкі можливості для ознайомлення випускників з умовами й особливостями навчання, освітньою сферою і додатковими перевагами.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В.Савченко. Професор привітав усіх присутніх, розповів про історію й досягнення університету, та акцентував увагу на тому, що, незважаючи на складні умови евакуації, наш ВНЗ зберіг професорсько-викладацький склад, який забезпечує якісну освіту.

savchenko

Відповідальний секретар приймальної комісії Я.І. Юрків розповіла абітурієнтам про особливості вступної кампанії 2017 року та правила вступу до нашого університету. Вона висловила надію, що майбутнього року присутні учні вже будуть студентами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

news_novem_2016_26_3_2  

Абітурієнти зустрілися з деканами та директорами структурних підрозділів, дізналися про спеціальності та освітні можливості університету. Присутні могли задати питання, які є для них актуальними, акцентувати увагу на проблемах та перспективах навчання.

Подібні заходи є необхідною умовою успішної вступної кампанії. Зустріч з майбутніми випускниками дозволяє більш поглиблено вивчити освітні потреби абітурієнтів та підтвердити, що Луганський національний університет імені Тараса Шевченка був, є і залишається еталоном якості української освіти.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019