Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Декада професії

В період з 14 по 23 листопада в РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка пройшла Декада професії.

З метою підвищення професійної компетентності педагогів у рамках плану науково-методичної роботи, для розвитку пізнавальної й творчої активності учнів Старобільського відділення в закладі щорічно ограновується проведення Декад Професій «Офісний службовець» з предметами економіка та англійська мова.

Проведення декад дозволяє внести цікаві заходи та інноваційні технології до навчально-виховного процесу, вдосконалити організаційні якості педагогів та розвивати організаційні здібності учнів, впровадження співробітництва викладачів та майстрів виробничого навчання; можливість отримувати інформацію про динаміку професійного рівня педагогів та особистісний розвиток учнів.  Зміст декади спрямований на інформування учнів про досягнення науки та техніки, виконання перспективних завдань.

В рамках декади була організована зустріч учнів з представниками комерційного банку, де керівник напрямку HR Смолій І.Р. розповіла про переваги роботи та можливостях працевлаштування учнів у КП «ПриватБанк».

Учнів  запросили пройти он-лайн практику в ПриватБанку. Учні будь-яких спеціальностей можуть пройти он-лайн практику; дистанційне проходження практики у будь-який час із будь-якої точки світу; видається сертифікат із результатами практики- офіційний документ, що можна пред’явити у виші; найкращим практикантам банк пропонує роботу. Адреса сайту для проходження практики – practice.privatbank.ua

Обрана тема «Бюджет. Сімейний бюджет» обєднала тематику уроків з предметів «Бухоблік», «Основи економіки» та «Англійська мова». Проведений урок з основ економіки на тему «Сімейний бюджет» передбачав визначення чинників, які впливають на структуру споживання сімейних господарств, а також передбачав складання особистого бюджету; формування економічного мислення, знайомство з програмами  для ведення сімейного бюджету Money Tracker, Домашня бухгалтерія, Family 10.

Урок за темою ”Money in Our Life” з англійської мови продовжив поглиблювати знання учнів про гроші в нашому житті, формування вміння висловлювати свою думку , розвитку компетенції учнів у сфері виникнення грошей, їх значення в життя людини та держави у цілому.

Також в рамках декади учням та педагогам відділення був запропонований перегляд фільму «Грошова магія» для поглиблення та закріплення наявних теоретичних знань досліджуваних предметів, дисциплін, галузей економічної науки.

За інформацією методичної служби

Старобільського відділення

ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка»

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019