Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Заняття з військово-патріотичного виховання

У рамках підготовки до 25-річчя Збройних Сил України було проведене заняття з військово-патріотичного виховання.

Офіцери групи ЦВС ОТУ «Луганськ»  провели заняття з військово-патріотичного виховання зі студентами Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка, вони розповіли учням про сучасний стан та нові функції Збройних Сил України, що реалізують підрозділи цивільно-військового співробітництва.

Це було вже друге заняття, яке  офіцери проводять у нашому університеті. Приємно, що військовослужбовці виявили бажання проводити такі лекції-бесіди у нашому університеті. В цьому їх підтримали і викладачі ЛНУ. Зокрема, вони знайшли підтримку з боку заступника з виховної роботи Коледжу ЛНУ Іванової Юлії Миколаївні, яка дуже опікується своїми вихованцями.

Наприкінці зустрічі для офіцерів цивільно-військового співробітництва провели екскурсію музеєм Старобільського державного учительського інституту. СІМІСи були вражені стендами, які висвітлюють історію народної освіти кінця ХІХ ст.- поч. ХХ ст. на Старобільщині, експонатами, фото та документами з історії учительського інституту, а також чисельними етнографічним експонатами, які вдалося зібрати силами студентства під керівництвом доцента кафедри політології та права, кандидата історичних наук, доцента Бублік Ольги Іванівни.

За інформацією студентської соціальної служби

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019