Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у святкуванні

21 листопада учні ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка» (Старобільське відділення) взяли активну участь в святкуванні Дня Гідності та Свободи.

Свято приурочене до річниці двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року.

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної поваги патріотизму і мужності громадян, які в листопаді 2004 р. та  2013 р. стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, було проведено ряд заходів: тематичні виставки, круглі столи, зустрічі з активними учасниками революційних подій.

Старобільська центральна районна бібліотека оформила тематичну  виставку  «Майдан революція духу», участь в якій взяли учні груп 1-Б та 1-Кс.

Проведено  урок  пам’яті  «Герої Небесної Сотні». Під час уроку  учні познайомилися із трагічними подіями листопада 2013 р., переглянули    відеофільми  «Як  це було. Помаранчева революція»,  «Революція Гідності. Хроніка  подій». Класні керівники в цей день на першому уроці провели тематичні  виховні  години: «Обирай  свободу», «Героями не народжуються, героями стають».

За інформацією Старобільського відділення ВП
«РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка»

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019