Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Міс Україночка»

Конкурс «Міс Україночка» пройшов у ВП «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка».

У Відокремленому підрозділі «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка» обрали «Міс Україночку Регіонального центру – 2016».

Нещодавно  у Відокремленому підрозділі «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка» відбувся конкурс «Міс Україночка  Регіонального центру- 2016», де за звання найкращої змагалися  дев’ять красунь зі Старобільського, Рубіжанського та Щастинського відділення.

Дівчата взяли участь у п’яти конкурсах: «Візитка», «Ділова жінка», «Таланти твої, Україно», конкурс творів есе «Перлини творчої душі», конкурс вечірніх суконь «Жіноча врода – багатство України».

Розпочалося свято з візитної картки «Жива традиція»,  де кожна учасниця  розкрила красу українського одягу. Конкурсантки з’явилися на сцені у національному вбранні, вквітчані вінками та жовто-блакитними стрічками. Довершували стильні образи музичний супровід та граціозне дефіле дівчат.

Захід був насиченим і цікавим, оскільки на сцені були представлені різні прояви талантів красунь. Дівчата демонстрували святкові сукні, розповідали про себе і свої захоплення, співали, танцювали, демонстрували свої вміння, відповідали на запитання. Під час заходу вони продемонстрували цікавий світ своїх інтересів і сповна проявили свою вроду і внутрішню красу.

Окрасою конкурсу стали  і художні номери , які підготували хореографічний колектив «Вдохновєніє» та вокалісти ЛНУ імені Тараса Шевченка. Виступили на університетській сцені і вихованці Старобільського районного будинку творчості та юнацтва, які продемонстрували надзвичайно красиві  українські костюми, що віддзеркалюють життя та побут різних регіонів України.

Опісля тривалого та складного оцінювання журі конкурсу віддало перемогу Москаль Владиславі (Рубіжанське відділення), яка і отримала звання «Міс Україночка  Регіонального центру- 2016».

Інші учасниці теж отримали титули:

  • Метельська Марина (Рубіжанське відділення)- «Міс Талант»
  • Єріна Яна (Старобільське відділення) – «Міс Ніжність»
  • Кузнецова Катерина (Рубіжанське відділення) – «Міс Чарівність»
  • Сивоконь Ніна (Щастинське відділення) – «Міс Глядацькі симпатії»
  • Зінченко Вікторія (Щастинське відділення) – «Міс Грація»
  • Булавинець Ольга (Старобільське відділення) – «Міс Фотомодель»
  • Лавка Ксенія (Старобільське відділення) – «Міс Ерудиція»
  • Юрченко Ксенія (Щастинське відділення) – «Міс Фантазія»

Ірина Бахмет, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019