Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Портрет нації»

Студенти факультету української філології та соціальних комунікацій ЛНУ написали історичне есе «Портрет нації».

Сьогодні, 21 листопада, в Україні втретє відзначають День Гідності та Свободи. Це свято встановлено на честь початку в цей день двох революцій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Напередодні, на одному з практичних занять  з «Історії України та української культури», кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії України М.Т. Вихватенко запропонував студентам І курсу факультету української філології та соціальних комунікацій ЛНУ імені Тараса Шевченка написати історичне есе «Портрет нації».

«Неодноразово переконуюсь, що наші студенти щирі, сумлінні та талановиті, бо із завданням вони впоралися на «відмінно». Більше того, деякі студенти не лише провели паралелі та підтвердили свої думки  аргументами і фактами, а й ґрунтовно висловити свою точку зору стосовно того, якою нацією є ми», − зауважив М. Т. Вихватенко.

За словами викладача, усі роботи варті уваги, та все ж найкращими роботами було визнано есе Анастасії Горбань (І курс спеціальності «Українська мова і література та іноземна мова»), Юлії Тарасової (І курс спеціальності «Українська мова і література та іноземна мова»), Юлії Кутько ( І курс спеціальності «Видавнича справа») та Олени Сметаніної (І курс спеціальності «Журналістика»). Микола Тимофійович відзначив старанність студентів та подарував їм книги зі своєї власної бібліотеки.

Народ України пережив багато страшних події, та незважаючи на все вижив. Так само й зараз. Ми маємо вірити в себе і пам’ятати, що українська нація – єдина сім’я, зі спільними проблемами, турботами та щастям.

Ірина Бахмет, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019