Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Університет розпочав вступну кампанію

Уперше за час евакуації Луганський національний університет провів День абітурієнта.

Правда, двері відчинив виш уже не в Луганську. Зустріч з майбутніми випускниками відбулася в суботу, 17 січня, у Старобільську за новою юридичною адресою університету, повідомили у ЛНУ.

«Перший День відкритих дверей став, свого роду, стартом вступної кампанії 2015 року, – зазначила відповідальний секретар приймальної комісії Ярослава Юрків. На заході ми розповіли про зміни у правилах прийому, а також про специфіку навчання в евакуації. Крім того, відповіли на всі питання майбутніх випускників та їх батьків».

Якщо торкнутися докладніше змін у правилах прийому, то у ЛНУ запевнили, вони тільки збільшать шанси вступити до університету. Так, наприклад, раніше мінімальний бал у сертифікаті ЗНО був 124, тепер – 101. Українська мова, як і раніше, залишається обов’язковим для здачі на тестуванні, а от сертифікати ЗНО минулих років цього року вже не діють, підійдуть тільки «свіжі» – 2015 року.

Однак багато правил залишилися незмінними. Як і раніше подавати документи можна тільки у 5 вишів на 3 напрямки підготовки у кожний. Додаткові бали отримають учасники IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових предметів та III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Також додаткові бали отримають випускники підготовчих курсів факультету допрофесійної підготовки ЛНУ.

Крім того, у луганському ВНЗ розповіли про терміни прийому документів: для майбутніх студентів денного відділення почнеться прийом 10 липня і закінчиться 1 серпня, для майбутніх заочників – із 20 липня по 20 серпня.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019