«ОБРАЗ МИРУ»

ГО ” Інститут Миру” оголошує конкурс для молоді «ОБРАЗ МИРУ»

До участі у конкурсі запрошуються молоді громадяни України віком від 14 до 25 років. Участь у конкурсі є як індивідуальною, так і колективною (груповою). Тема творчого конкурсу – МИР.

Категорії конкурсу:

Роботи можуть бути представлені у будь-якому із запропонованих видів виражальних засобів мистецтва*:

• живопис,
  • графіка,
  • скульптура,
  • декоративно-прикладне мистецтво.
  • короткометражні фільми соціального спрямування.

*Наприклад, роботи можуть бути виражені у будь-якій з цих форм мистецтва: малюнок, логотип, ілюстрація, скульптурна композиція, картина,  3-D малюнок, соціальна реклама і т.д.

Вимоги до робіт:

Матеріали та техніка виконання робіт обираються автором довільно. Основними вимогами до робіт є:

• відповідність заданій темі,
  • стовідсоткове авторство,
  • унікальність,
  • креативність.

Вітається оригінальність та креативний підхід до втілення власної творчої ідеї на задану тему. Особливо вітається використання змішаної техніки.

На Конкурс подаються самостійно виконані творчі роботи на задану тему, що відповідають запропонованим формам мистецтва. У роботах необхідно розкрити своє бачення теми Конкурсу.  Учасник або група учасників може подати на Конкурс від 1 до 5 робіт (у т.ч.  у різних категоріях).

Розмір роботи для художніх (картин, малюнків, ілюстрацій і тд.) не повинен бути більшим за 2мх1,5м. Відео-роботи, зняті на будь-який зручний та доступний для конкурсантів засіб, має бути тривалістю до 3 хв.

Конкурс проводиться у 3 етапи:

І – реєстраційний. Дедлайн подачі заявок 5 січня 2017 року.

ІІ –  відбірковий. Триває з 9 січня 2017 року – по 10 січня 2017 року. Конкурсне журі обирає найкращі роботи для виставки і переможців конкурсу.

ІІІ – оголошення переможців і проведення виставки. Конкурсне журі визначає по 3 переможці у 2 вікових категоріях: 14-18 років та 19-25 років.

Заповнену заявку надіслати на email: obraz.myru@gmail.com

Завантажити форму заявки

– до заявки на скульптурний витвір додається візуальне оформлення роботи у вигляді кольорового ескізу, об’ємних моделей із зручних і доступних автору матеріалів чи інших формах, що дозволяють візуально ідентифікувати зміст твору – наприклад, комп’ютерне зображення\графіка задуманого об’єкту на будь-якому з ландшафтів.

– у заявках на художні витвори вказувати обрану форму роботи (і кількість, якщо більше 1) і прикріпляти фотографію роботи (або кількох робіт). Відеороботи – надіслати посилання на файлообмінник, куди завантажено роботу.

Після визначення кращих робіт їхнім авторам потрібно надіслати оригінали витворів на поштову адресу Організатора: 02160, м. Київ, проспект Возз’єднання, 15, офіс 701 до 22.01.2017.

Переможці будуть нагороджені заохочувальними грошовими винагородами. За І місце – 15 000 грн,  ІІ – 10 000 грн, ІІІ – 5000 грн.

Кращі роботи учасників будуть представлені на 2-тижневій виставці у Галереї РА у Києві 26.01.2017 року.

Про критерії оцінювання, інші умови конкурсу, визначення та нагородження переможців детальніше читайте у Положенні про конкурс