Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Курси першої допомоги

В центрі психосоціальної адаптації пройшли курси з надання першої домедичної допомоги.

Перша домедична допомога — це комплекс негайних заходів, які проводяться людині, що раптово захворіла або постраждала від дії зовнішніх факторів до її передачі, в разі потреби, під опіку кваліфікованому медичному персоналу.

Не дивлячись на всебічну обізнаність людей  щодо потенційних небезпек, випадки раптової хвороби та травматизації трапляються доволі часто. У цьому разі велику роль відіграє правильне та своєчасне надання допомоги, яка є життєво важливою.

З метою підвищення обізнаності населення та формування практичних умінь надання першої домедичної допомоги в центрі психосоціальної адаптації відбулися безкоштовні тренінги для студентів ЛНУ імені Тараса Шевченка. Захід відбувся за підтримки студентської соціальної служби нашого університету.

Найбільш актуальним є формування практичних навичок надавання домедичної допомоги, що надасть можливість в момент реальної ситуації максимально швидко відреагувати і врятувати людині життя. Саме тому студенти не тільки набували теоретичних знань, але й підкріплювали їх практичними вправами.

Сприяла в організації тренінгів Мальтійська служба допомоги, яка надала матеріали та обладнання для навчальних курсів. Завдяки сучасному навчальному манекену, в якому детально відтворено людське серце і легені, студенти змогли перевірити правильність виконання своїх дій і здобути необхідні вміння.

Одним із провідних завдань сучасного виховання – є формування всебічно розвиненої особистості, яка здатна критично мислити та швидко приймати рішення у будь-якій ситуації. Медичні знання та вміння є необхідною передумовою здорової нації та розвиненої країни.

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019