Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Заключний етап сесії

На факультеті природничих наук пройшов заключний етап сесії – заняття студентів спеціальностей «Хімія» та «Біохімія».

Студенти прослухали лекції та виконали ряд практичних занять передбачених програмою навчання. Магістранти першого року навчання спільно зі своїми науковими керівниками провели обговорення тем майбутніх наукових магістерських робіт, визначилися з планами наукової діяльності на поточний навчальний рік.

news_okt_2016_27_1

Враховуючи значний попит на фахівців з хімії та біохімії, одним з важливих елементів підготовки фахівця є виробнича практика. Спектр працевлаштування спеціалістів з хімії та біохімії є надзвичайно різноманітним: вчителя хімії шкіл та ліцеїв, фармацевтична та хімічна промисловість, науково-дослідні та промислово-дослідні лабораторії тощо. Тому центральним питанням організації практик з хімії та біохімії було планування та узгодження питань проведення виробничих та навчальних практик з урахуванням подальшого професійного працевлаштування студентів та сучасних вимог ринку праці.

Завершення сесії ознаменували нагородженням викладачів кафедр за досягнення в науковій, педагогічній та виховній роботі.

Професорсько-викладацький склад факультету природничих наук бажає студентам натхнення та успіхів в навчанні та науковій діяльності!

За інформацією факультету
природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019