Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Чемпіонат України з кросу

У Білій Церкві із 21 по 22 жовтня проходив Чемпіонат України з кросу.

Це був останній національний старт сезону, в якому розігрувалися титули чемпіона країни. Також на білоцерківських змаганнях здійснювався відбір до збірної України, яка 11 грудня у м. Чіа (Італія) візьме участь в чемпіонаті Європи з кросу. Поборотися за місце в національній команді з’їхалися найкращі українські атлети, які в олімпійській програмі представляють найрізноманітніші дистанції. Були і досвідчені марафонці, і бігуни на середні дистанції. Так, крос на 4 км у жінок в категорії «молодь» виграла чемпіонка Європи-2016 з бігу на 800 метрів Наталія Прищепа з Рівного.

news_okt_2016_26_3

Разом з чинною чемпіонкою Європи на дистанції 4 км брала старт і студентка першого курсу спеціальності «Спорт» Інституту фізичного виховання та спорту – Семенова Богдана, яка змагалася з збільш досвідченими та титулованими спортсменками. Богдана продемонструвала не аби яку волю до перемоги до фінішу, зуміла обійти ще кількох спортсменок, виборовши почесне п’яте місце.

За результатами чемпіонату наша спортсменка потрапила до резервного складу збірної України і отримала запрошення на проходження зборів у Карпатах разом зі збірною країни.

Побажаємо Богдані вдалих зборів та потрапити до основного складу збірної команди України.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019